Články

 

V hodinách angličtiny jsem se rozhodl se svými žáky udělat projekt pod názvem "My wish list", tedy něco jako Seznam přání. Jde o celosvětový projekt, který se v originálu nazývá "Before I die...".

Máme pro vás celkem 6 videí zachycujících vánoční vystoupení žáků I. stupně a deváťáků. Jedná se o nesestříhaná videa.

Je ráno 3. prosince 2019 a vestibul naší ZŠ se naplňuje žáky a učiteli. Začíná akce Rozsvícení vánočního stromu, která se koná letos již po čtvrté. Všechny zúčastněné vítá slavnostně vyzdobený vestibul se zákoutím, v němž stojí vánoční strom pod noční oblohou posetou hvězdami. Dekoraci doplňují tři velké nástěnky, z nichž dvě jsou ozdobeny...

Letos se na vánočním jarmarku opět objevilo veliké množství krásných výrobků. Děkujeme dětem i jejich rodičům!

Dnes proběhla vánoční akademie zvlášť pro I. a II. stupeň. Následovalo slavnostní rozsvěcování vánočního stromku, které doplnilo vystoupení žáků 8. a 9. ročníků. Odpoledne proběhlo vánoční vystoupení pro rodiče a veřejnost, na které navázal již tradiční vánoční jarmark.

Žáci 4. třídy zahájili v rámci třídnických hodin projekt Masáže děti dětem. Pod vedením paní učitelky Spáčilové si osvojili sestavu prvních pěti cviků sestavy. Dětem se masírování líbilo, postupně se naučí celou sestavu patnácti cviků. Věříme, že pravidelné opakování přinese své ovoce :).