Články

 

Malá ukázka práce ve cvičné kuchyni v podání žáků 8. ročníku v hodinách předmětu Svět práce.

Ve druhé třídě jsme si vyzkoušeli společně relaxovat a šlo nám to moc dobře. Abychom podpořili spolupráci mezi dětmi, vytvořili jsme společné dílko nazvané " Je nám spolu dobře". Podívejte se a posuďte sami.

1. třída se během podzimu pilně učí nejen novým písmenkům, ale díky šikovným "průvodcům" z 9. třídy si osvojili také nová pravidla třídy. Vydali se na plavbu po moři a na každém ostrově se naučili novému pravidlu. Věříme, že si takto pravidla soužití ve třídě dokáží lépe osvojit.

V pátek 15. 11. 2019 se uskutečnilo pro žáky 1. - 5. třídy keramické tvoření s paní Milenou Hošťálkovou. Tato předvánoční akce se stává tradicí. Tentokrát děti vyráběly závěsnou keramickou rybku.

Dne 13. 11. 2019 jsme našim žákům představili profesionální anglické divadlo - The Bear Educational theatre.

Na začátku letošního školního roku jsem se rozhodla využít nabídky aplikace WocaBee, která nabízela měsíční používání zdarma. Žáci se díky této aplikaci učili slovíčka, procvičovali je a vyzkoušeli si také napsat písemku přes aplikaci. Motivací jim byl atraktivnější způsob učení přes mobilní telefon a také možnost vyhrát hodnotné ceny. Podmínkou...

V úterý 12. listopadu nás navštívily lektorky z Envicentra Pro krajinu s programem: Z Farmy na náš stůl.V první části si s dětmi povídaly o farmě, původu potravin a hygieně při jejich zpracování a společně si všichni zahráli vzdělávací hru. V druhé polovině děti ve skupinkách připravily svačinky, které na konci programu společně ochutnaly.

Akce " Já čtenář a můj svět " má na naší škole již dvanáctiletou tradici. Jejím cílem je motivovat děti ke každodennímu čtení a lásce ke knize.