Branně - vědomostní soutěž - 7. ročníky

26.06.2023

V úterý 20. června 2023 proběhla v prostorách sportovního areálu Horní Lideč branně-vědomostní soutěž "O pohár ředitele Krajského vojenského velitelství Zlín." Soutěže se zúčastnilo celkem 7 týmů z řad našich sedmáků.

Při registraci obdržel každý soutěžní tým kartičku s tabulkou pro záznam dosažených výsledků a časový rozpis, kdy a jaké stanoviště plní. Soutěž odstartovala rozcvička, která už sama o sobě dala některým žákům zabrat. Poté se týmy střídaly na stanovištích, kde si vyzkoušely následující disciplíny: silové duo, překážkovou dráhu, střelbu vzduchovkou, hod granátem na cíl, první pomoc a vědomostní test.

Akční dopoledne vyvrcholilo vyhlášením výsledků. Třetí místo si vybojoval tým Lopaty ze 7. A. Druhé místo získali Četníci ze 7. C. První příčka patřila těm nejlepším — Fojtíkovcům ze 7. C!

První dva týmy budou naši školu reprezentovat v krajském kole, které proběhne na podzim. Už teď se těšíme, až poměříme své síly s ostatními školami.

Děkujeme Krajskému vojenskému velitelství Zlín za perfektně připravenou a zorganizovanou soutěž, za potravinové balíčky pro naše soutěžící a za krásné ceny pro vítězné týmy.

Byla to zajímavá a cenná zkušenost. Děkujeme!!!

Autor a foto: Pavlína Trnková a KVV Zlín

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE