31.10.2023

Někdo chodí pěšky, jiný volí kolo-běžky,

velký se veze v káře, malý zas v kočáře,

někdo jede autobusem, my jedině pěškobusem!

To jsou hesla, která během soutěžního týdne s názvem: "PĚŠKY DO ŠKOLY" razila ne jedna třída. Vítěz je však jen jeden! V našem případě dva! Na druhém stupni se podařilo obsadit vítěznou pozici třídám 8. C a 9. B. Výhra to byla sladká! Získali jsme DEN BEZ UČENÍ. Dali jsme hlavy dohromady a vyšel z toho jeden společný den dvou tříd, který se nesl ve sportovním duchu. V pátek 6. října 2023 jsme se společně utkali v několika disciplínách, kterými byly: vybíjená, florbal, silové duo mezi chlapci, hod na koš, petangue, štafetový běh, fotbal a vlajky. A kdo vyhrál? Všichni! Protože jsme si užili jeden pohodový den a zároveň udělali i něco pro zlepšení své fyzické kondice. Všem zúčastněným náleží velká pochvala za sportovní chování a aktivní nasazení během dne.

Autor a foto: Pavlína Trnková